Güzel Sözler, Dualar, Dini Sözler, Günaydın Mesajları, Gece Mesajları, Akşam Mesajları, Cuma Mesajları, Aşk Sözleri, doğum günü mesajları, anlamlı sözler

Günaydın Sözleri İçin Tıklayınız9 Mart 2016 Çarşamba

cuma sözleri, cuma sözleri yeni, cuma sözleri kısa, cuma sözleri facebook, cuma sözleri twitter, cuma Sözleri 2016, en güzel cuma sözleri, yeni cuma sözleri, resimli cuma sözleri, resimli cuma sözleri anlamlı,

Cuma Sözleri-Cuma Mesajları

ALLAH'ım sana açılan ellerimizi, sana yönelen gönüllerimizi, sana bükülen boyunlarımızı, sana yalvaran dillerimizi, ne olur boş çevirme. Hayırlı cumalar...


* * * * *


Yüce yaratan, hikmetiyle bir kapıyı kapatırsa, rahmetiyle diğerini açar. Ya Rabbi bu mübarek cuma günü hürmetine bizlere hayırlı kapılar aç. Amin. Hayırlı Nurlu Cumalar.Güzel Mevlam, duaların geri çevrilmeyeceği bugünde dualarımızı kabul etsin. Bizleri rahmetinden mahrum bırakmasın . Hayırlı Cuma'lar Huzur dolu nice yarınlar dilerim.

Rabb’im elimizi Kuran’sız,
Gönlümüzü imansız,
Kulağımızı ezansız,
Dilimizi tevhidsiz,
Alnımızı secdesiz bırakmasın.
Cumanız mübarek olsun.


* * * * *


Rabbim yüreğini lütfundaki güzelliklerle doldururken, gözlerini günahlardan sakınsın. Ömrüne hizmeti yayarken, ruhunu açlıkla sınamasın. Efendimiz mahşerde amel defterini aldığında sana bakarak tebessüm etsin ve hoşgeldin desin. ve dilerim rabbimden seni kendi yolundan ayırarak ayrılık acısı tattırmasın. Rabbim seni öyle sevsin ki kulum senden razıyım desin.. CUMAMIZ MÜBAREK OLSUN
Ömrüne hayırlı ömür katılsın,
Yüreğine meltem saçılsın.
Bu mübarek günde melekler dört yanını sarsın...
Derdine derman, gönlüne iman dolsun..!
Hayırlı Cumalar Dilerim.


* * * * *


Ya Rabbi! Bize yaptığımız işlerde muvaffakiyetler nasip et,
Kötü yolda gidenleri gittikleri yoldan geri çevir.
Evlerimize mutluluk nasip eyle.
Taşıyamayacağımız yükle bizi imtihan etme.
Günlerimizi Bereketli eyle. Amin.


Cuma sözleri


Ya Rabbi, Hayrı ve şerri ayırt edebilmeyi,
Dünya imtihanını başarıyla geçebilmeyi,
Göstermiş olduğun yolda yürümeyi,
Senin yolundan  gitmeyi,
Senin sevenlerden olmayı
Bizlere ve sevdiklerimize nasip eyle….
Hayırlı Cumalar...


* * * * *


Ey Büyük Rabbim!
 Dinimizden dolayı bizi yok etmeye çaba sarf edenlere fırsat verme.
Bizi dos doğru bir yola ilet. Dininin yolundan ayırma. . .
Hayırlı Cumalar


* * * * *


Ya Rab! Bizlere, faydalı ilim, senden korkan kalp, seni işiten kulak,seni zikreden dil, senle doyan bir nefis nasip et. Bizi kabir azabından, hayatın ve ölümün fitnesinden koru. Amini.


* * * * *


Rabbim, bizleri sevdiği kullarından eylesin, yüzünüzden tebessüm eksilmesin. Hayırlı cumalar dilerim.


* * * * *


Ya Rab! Bizleri İşinin ehli olan, nimetine şükreden, ibadetini güzel yapan, doğru konuşanlardan eyle. Hayırlı Cumalar dilerim.


* * * * *


Ya Rabbi! Kıldığımız namazı kabul eyle! Sonumuzu hayır eyle! Son nefesimde Kelime-i tevhid söylememizi nasib eyle! Ölmüşlerimizi af ve mağfiret eyle. Duaların geri çevrilmeyeceği bu mübarek günde Rabbim dualarımızı kabul eyle. Bizleri Rahmetinden mahrum bırakma hayırlı cumalar.


* * * * *


Ya Rab! Şu sonsuz merhamet ve rahmet deryasından bir damla da olsa, nasiplenmeyi hak eden kullarından eyle bizi. Gül kokulu, nurlu hayırlı cumalar dilerim.


* * * * *


Allah'ım! Büyük kudretin ile hayatımıza bereket ihsan eyle. Hayırlı Cumalar Dilerim.


* * * * *


Güzel insan, dualarda buluşmak dileğiyle Hayırlı Cumalar Dilerim.


* * * * *


Ya Rab! Rahmetini üzerimizden esirgeme, ömrümüzü bereketli, dualarımızıkabul eyle Amin. Gününüz Mübarek Olsun.


* * * * *


Mübarek cuma gününüzü kutlar, herşeyin gönlünüzden geçtiği gibi, güzel bir gün geçirmenizi temenni ederim. Gününüz Mübarek Olsun.


* * * * *


ALLAH'ım bizi şikayet eden değil, Şükredenlerden eyle. (Amin) Hayırlı Cumalar.


* * * * *


Cuma günü günah işlemeden selâmetle geçerse, diğer günler de selâmetle geçer. Allah Cumamızı ve ettiğimiz duaları kabul etsin inşallah!


* * * * *


Ey Rabb’im! Bizlere seni hatırlatan haller, seni anlatan diller, sevginle dolup taşan aydınlık kalpler nasip eyle. Cumamız mübarek olsun.


* * * * *


Rabbim! Gece gündüz yalvarıyorum sana iyi huylar, güzellikler ver bana,


* * * * *


Allah'ım bu mesajı okuyan kulunu; Ezanla uyanan, abdestle kendine gelen, namazla huzura varıp secde ile sana yaklaşan ve de dua ile kulluğunu anlayan hakiki mu'min olmayı nasip eyle. Amin. Cumanız mübarek olsun.


* * * * *


Öyle güzel dua et ki; günahın tövbenin büyüklüğünü görüp ağlasın. Şeytandan Allah’a öyle bir sığın ki nefsin seni değil; sen nefsini yakasın. Hayırlı Cumalar…


* * * * *


Allah’ın selamı, rahmeti ve bereketi üzerimize olsun! Günümüz aydın cumamız mübarek olsun! Hayırlı Cumalar…


* * * * *


Rabb’im seni bugün de dua edenlerden, her daim şükredenlerden ve sevmeyi bilenlerden eylesin. Ya Rabbi, cennette gezenlerden eyle! Hayırlı Cumalar…


* * * * *


Ömrüne ömür katılsın, gönlüne meltem saçılsın ve bu mübarek günde melekler dört yanını sarsın. Derdine derman, gönlüne iman dolsun! Hayırlı Cumalar…


* * * * *


Önce yollar uzanır Hakk’a yürümek için, tomurcuklar güller açar onu görmek için, dua eden biri var senin için. sen de dua et Allah için. Cumanız Mübarek Olsun.


* * * * *


Ya Rabbi! Gönlümdeki boşlukları öyle güzel şeylerle doldur ki; kemiği olmayan dilim Allah kelimesinden başka bir şey demesin. Hayırlı Nurlu Cumalar.


* * * * *


Allah hikmetiyle bir kapıyı kapatırsa rahmetiyle diğerini açar. Ya Rabbi bu mübarek cuma günü hürmetine bizlere hayırlı kapılar aç. Amin. Hayırlı Nurlu Cumalar.Güzellikler içinizi aydınlatsın, yüzünüzden ve yüreğinizden tebessüm eksilmesin. Rabbim bizleri sevdiği kullarından eylesin. Hayırlı cumalar dilerim.

* * * * *

Duaların geri çevrilmeyeceği bugünde rabbim dualarımızı kabul etsin. Bizleri rahmetinden mahrum bırakmasın Güzel Mevlam.
* * * * *
* * * * *
cuma sözleri, cuma sözleri resimli, cuma sözleri kısa, güzel cuma günü mesajları, kısa özlü cuma sözleri, anlamlı güzel kısa cuma günü mesajları facebook, yeni, mesajlar, sözler, tumblr, özlü cuma sözleri resimli indir, paylaş

0 yorum:

Yorum Gönder