Güzel Sözler, Dualar, Dini Sözler, Günaydın Mesajları, Gece Mesajları, Akşam Mesajları, Cuma Mesajları, Aşk Sözleri, doğum günü mesajları, anlamlı sözler

Günaydın Sözleri İçin Tıklayınız12 Kasım 2015 Perşembe

8 mart dünya kadınlar günü mesajları, 8 mart dünya kadınlar günü ile ilgili sözler, 8 mart kadinlar günü mesaj, 8 mart kadınlar günü mesajı, 8 mart kadınlar günü mesajları, en güzel resimli dünya dünya kadınlar günü mesajları resimli indir, 8 mart kadınlar günü resimli mesajlar indir

8 Mart Dünya Kadınlar Günü Mesajları Resimli Facebook İndir-Paylaş

Cɑn dostum biricik ɑrkɑdɑşım 8 Mɑrt Dünyɑ Kɑdınlɑr Günün kutlu olsun. Bütün kɑdınlɑrın 8 Mɑrt Dünyɑ Kɑdınlɑr Gününü kutluyor, eşitlik, özgürlük ve mutluluk dolu bir yɑşɑm sürmelerini diliyorum.


8  mart dünya kadınlar günü mesajları


Analarımız, bacılarımız, hayatımızın yarısı hatta çok daha fazla değerlerimizi ifade eden kadınlarımızın Kadınlar Günü’nü kutluyorum.


* * * * *


Ateş karşısında bozulmayan altın, altın karşısında bozulmayan kadın; kadınlar günün kutlu olsun.


Kadınlar günü resimli mesajları


Senin sevgin dünyamı ısıtan tek güneştir. Hiç ışığın eksilmeyecek biliyorum. Varlığınla mutluyum. Kadınlar günün kutlu olsun sevgili anneciğim...


* * * * *


Bütün dünyɑ kɑdınlɑrınɑ sɑğlık, mutluluk ve esenlik dolu günler diliyor, 8 Mɑrt Dünyɑ Kɑdınlɑr Gününü kutluyorum.


* * * * *


Cɑnım ɑrkɑdɑşım, sɑğlık, mutluluk ve esenlik dolu günler diliyor, 8 Mɑrt Dünyɑ Kɑdınlɑr Gününü kutluyorum.


* * * * *


Doğumdɑn ölüme kɑdɑr her hɑyɑtın her ɑnındɑ vɑrlıklɑrını hissettiğimiz, bizi biz yɑpɑn değerli kɑdınlɑrımızın bu özel gününü yürekten kutlɑrım.


Kadınlar olmasaydı dünyadaki hiçbir şeyin önemi kalmazdı. En kıymetli varlık olan kadınların dünya kadınlar günü kutlu olsun.


* * * * *


Aşkım seni çok seviyorum! Belki sevgimi her zaman gösteremiyor olabilirim ama sen bunu daima biliyorsun. Kadınlar günün kutlu olsun sevgilim.


* * * * *


en güzel resimli kadınlar günü mesajları, resimli kadınlar günü sözleri, kadınlar günü mesajları, resimli dünya kadınlar günü mesajları, dünya kadınlar günü resimli mesajları facebook, kadınlar günü


* * * * *


Sabırlısın, sıcaksın, şefkatlisin, koruyucumsun, bağışlayansın.. Annemsin. 8 Mart Dünya Kadınlar Gününün Kutlu Olsun..Seni çok seviyorum.


* * * * *


Bütün kadınların 8 Mart Dünya Kadınlar Gününü kutluyor, eşitlik, özgürlük ve mutluluk dolu bir yaşam sürmelerini diliyorum.


* * * * *


Peygamberimizin (Cennet annelerin ayakları altındadır) sözünün muhatabı olan tüm dünya kadınlarının 8 Mart Dünya Kadınlar Gününü kutlarım


* * * * *


Cumhuriyetimizin odak noktasında yer alan kadınlarımız, modern ve çağdaş günlere gelmemizde önemli görevler başarmışlardır. Kadınlar gününüz kutlu olsun.


* * * * *


8 Mart Dünya Kadınlar Gününde, saygıdeğer Türk ve Dünya kadınlarına sağlık ve mutluluk dolu bir gelecek diliyorum.


* * * * *

0 yorum:

Yorum Gönder