Güzel Sözler, Dualar, Dini Sözler, Günaydın Mesajları, Gece Mesajları, Akşam Mesajları, Cuma Mesajları, Aşk Sözleri, doğum günü mesajları, anlamlı sözler

Günaydın Sözleri İçin Tıklayınız12 Mayıs 2016 Perşembe

Sayfamızda Resimli Cuma Mesajları Yeni- En Yeni resimli Cuma Mesajları İndir, Resimli Yeni Cuma Mesajları Paylaş, İndir, Resimli Cuma Mesajları Yeni 2017 bulabilirsiniz.

Cuma Mesajları Resimli Yeni

Ey Büyük Rabbim!
Dinimizden dolayı bizi yok etmeye çaba sarf edenlere fırsat verme.
Bizi dos doğru bir yola ilet. Dininin yolundan ayırma. . . Hayırlı Cumalar.


* * * * *


Ömrüne hayırlı ömür katılsın,
Yüreğine meltem saçılsın.
Bu mübarek günde melekler dört yanını sarsın... Gönlüne iman dolsun.
Hayırlı Cumalar Dilerim.Ya Rabbi, Hayrı ve şerri ayırt edebilmeyi,
Dünya imtihanını başarıyla geçebilmeyi,
Göstermiş olduğun yolda yürümeyi,
Senin yolundan  gitmeyi,
Senin sevenlerden olmayı
Bizlere ve sevdiklerimize nasip eyle,  Amin.
Hayırlı Cumalar...cuma mesajları resimli yeniYa Rabbi! Bize yaptığımız işlerde muvaffakiyetler nasip et,
Kötü yolda gidenleri gittikleri yoldan geri çevir.
Evlerimize mutluluk nasip eyle.
Taşıyamayacağımız yükle bizi imtihan etme.
Günlerimizi Bereketli eyle. Amin.


* * * * *


Ya Rab!
Bizlere, faydalı ilim,
senden korkan bir kalp,
seni işiten bir kulak,
seni zikreden bir dil,
senle doyan bir nefis nasip et.
Bizi kabir azabından,
hayatın ve ölümün fitnesinden koru.


* * * * *


Ya Rab! Rahmetini üzerimizden esirgeme, ömrümüzü bereketli, dualarımızı kabul eyle Amin. Gününüz Mübarek Olsun.


* * * * *


Mübarek cuma gününüzü kutlar, her şeyin gönlünüzden geçtiği gibi, güzel bir gün geçirmenizi temenni ederim. Gününüz Mübarek Olsun.


* * * * *


Yüce yaratan, hikmetiyle bir kapıyı kapatırsa, rahmetiyle diğerini açar. Ya Rabbi bu mübarek cuma günü hürmetine bizlere hayırlı kapılar aç. Amin. Hayırlı Nurlu Cumalar.


* * * * *


Güzel Mevlam, duaların geri çevrilmeyeceği bugünde dualarımızı kabul etsin. Bizleri rahmetinden mahrum bırakmasın . Hayırlı Cuma'lar Huzur dolu nice yarınlar dilerim.


* * * * *


ALLAH'ım bizi şikayet eden değil, Şükredenlerden eyle. (Amin) Hayırlı Cumalar.

Cuma Mesajları Resimli Yeni


Cuma günü günah işlemeden selâmetle geçerse, diğer günler de selâmetle geçer. Allah Cumamızı ve ettiğimiz duaları kabul etsin inşallah!


* * * * *


Ey Rabb’im! Bizlere seni hatırlatan haller, seni anlatan diller, sevginle dolup taşan aydınlık kalpler nasip eyle. Cumamız mübarek olsun.


* * * * *


Rabb’im elimizi Kuran’sız, gönlümüzü imansız, kulağımızı ezansız, dilimizi tevhidsiz, alnımızı secdesiz bırakmasın. Cumanız mübarek olsun.


* * * * *


Rabbim! Gece gündüz yalvarıyorum sana iyi huylar, güzellikler ver bana,


* * * * *


Allah'ım bu mesajı okuyan kulunu; Ezanla uyanan, abdestle kendine gelen, namazla huzura varıp secde ile sana yaklaşan ve de dua ile kulluğunu anlayan hakiki mu'min olmayı nasip eyle. Amin. Cumanız mübarek olsun.


* * * * *


Öyle güzel dua et ki; günahın tövbenin büyüklüğünü görüp ağlasın. Şeytandan Allah’a öyle bir sığın ki nefsin seni değil; sen nefsini yakasın. Hayırlı Cumalar…

* * * * *

Allah’ın selamı, rahmeti ve bereketi üzerimize olsun! Günümüz aydın cumanız mübarek olsun! Hayırlı Cumalar…


* * * * *


Rabb’im seni bugün de dua edenlerden, her daim şükredenlerden ve sevmeyi bilenlerden eylesin. Ya Rabbi, cennette gezenlerden eyle! Hayırlı Cumalar…


* * * * *


Ömrüne ömür katılsın, gönlüne meltem saçılsın ve bu mübarek günde melekler dört yanını sarsın. Derdine derman, gönlüne iman dolsun! Hayırlı Cumalar…


* * * * *


Önce yollar uzanır Hakk’a yürümek için, tomurcuklar güller açar onu görmek için, dua eden biri var senin için. sen de dua et Allah için. Cumanız Mübarek Olsun.


* * * * *

Ya Rabbi! Gönlümdeki boşlukları öyle güzel şeylerle doldur ki; kemiği olmayan dilim Allah kelimesinden başka bir şey demesin. Hayırlı Nurlu Cumalar.


* * * * *

Allah hikmetiyle bir kapıyı kapatırsa rahmetiyle diğerini açar. Ya Rabbi bu mübarek cuma günü hürmetine bizlere hayırlı kapılar aç. Amin. Hayırlı Nurlu Cumalar.


* * * * *

Güzellikler içinizi aydınlatsın, yüzünüzden ve yüreğinizden tebessüm eksilmesin. Rabbim, sevdiği kullarından eylesin sizleri ve tabi ki bizleri. Hayırlı cumalar dilerim.
Duaların geri çevrilmeyeceği bugünde Rabbim dualarımızı kabul etsin. Bizleri rahmetinden mahrum bırakmasın güzel Mevlam.


* * * * *

Allahım! Bilerek veya bilmeyerek işlediğimiz hatalarımızı, günahlarımızı bağışla. Bizlere Merhamet et. Şüphesiz Sen merhametlilerin en merhametlisisin.
* * * * *
* * * * *
cuma mesajları, resimli cuma mesajları, resimli cuma mesajları yeni, cuma mesajları resimli, cuma mesajları resimli yeni, cuma mesajları resimli yeni indir, cuma mesajı yeni, cuma mesajı resimli yeni, yeni cuma mesajları, en yeni resimli cuma mesajları, resimli cuma mesajları yeni 

0 yorum:

Yorum Gönder