Güzel Sözler, Dualar, Dini Sözler, Günaydın Mesajları, Gece Mesajları, Akşam Mesajları, Cuma Mesajları, Aşk Sözleri, doğum günü mesajları, anlamlı sözler

Günaydın Sözleri İçin Tıklayınız1 Ekim 2017 Pazar

Sayfamızda günlerin efendisi olan Cuma Gününe özel cuma mesajı, cuma mesajı kısa, cuma mesajı 2019, cuma mesajı ayet, cuma mesajı sms, cuma mesajı anlamlı, cuma mesajı resmi, cuma mesajı 2019 resimli, cuma mesajı kısa 2019, cuma mesajı ve anlamlı, cuma mesajı kısa resimli mesaj sözleri yer almaktadır.

Her 'cuma' bir huzur her sabah bir umuttur! Huzurunuz ve umudunuz daim dualarınız kabul olsun Hayırlı Cumalar.


* * * * *


La Tahzen! İnnallahe-l meana! "Üzülme, Allah bizimle beraberdir!" (Tevbe,42) Hayırlı Nurlu Cumalar.La Tahzen! İnnallahe-l meana! "Üzülme, Allah bizimle beraberdir!" (Tevbe,42) Hayırlı Nurlu Cumalar.

Cuma Mesajı


Mallarınız ve çocuklarınız ancak birer imtihandır; Allah katında ise büyük bir mükafat vardır. (64/15) Hayırlı Cumalar.Size korku ve ümit içinde şimşeği gösteren ve o yağmur yüklü bulutları meydana getiren O'dur. (Rad,12) Hayırlı Cumalar.Cuma Mesajı Kısa


İnsanın bu dünyaya gönderilmesinin  hikmeti ve gayesi, Halk-ı Kainatı tanımak ve ona iman edip ibadet etmektir. Cumanız Mübarek olsun.


* * * * *


Allah'ım dualarımın kabul olmasını engelleyen tüm günahlarımı affet. Amin! Hayırlı Nurlu Cumalar.
Cuma Mesajı Ayet ve Hadisli


'...Yeryüzünde fesat isteyip durma, çünkü Allah fesat peşinde koşanları sevmez.' (Kasas 77) Hayırlı Cumalar.


Cuma Mesajı Kısa ve 2019


Şüphesiz benim namazım, ibâdetlerim, hayatım ve ölümüm âlemlerin Rabbi Allah içindir. (En'âm, 6/162) Hayırlı Nurlu Cumalar.


* * * * *


Dünyayı ahirete götüremeyeceğine göre, öyle yaşa ki, dünya seni ahirete götürsün. (Şems-i Tebrizi) Hayırlı Cumalar.


* * * * *


Rabbim bu mübarek gün hürmetine günahlarımızı af buyursun.Bizlere esenlik versin. Selam ve DUA ile ... Hayırlı Cumalar.Sayfamızda yer alan Cuma Mesajı ve Cuma Mesajı kısa ve resimli Cuma Mesajı yayınımıza sizlerde yorumlarınızı ekleyebilirsiniz.
Next
This is the most recent post.
Previous
Önceki Kayıt

0 yorum:

Yorum Gönder